Multiconcept Sp. z o. o. prowadzi działalność od 2001 roku. Spółka, zgodnie z nazwą, rozwija kilka "konceptów" gastronomicznych, zarządzając 6 lokalami w największych miastach w Polsce.

1. Cube Cafe to sieć nowoczesnych kawiarni, zlokalizowanych w centrach miast oraz w galeriach handlowych, serwujących znakomitą włoską kawę, napoje kawowe, szejki, ciasta, lody i desery lodowe.


2. La Stella - Pizza Grill Pasta to restauracje włoskie typu casual dining, serwujące kilkanaście rodzajów włoskiej pizzy oraz wyborne dania kuchni śródziemnomorskiej.

Cube Cafe Cube Cafe Cube Cafe

lokalizator

Cube Cafe to sieć nowoczesnych kawiarni, których koncepcja działalności oparta jest na zasadzie promowania nowego stylu picia wysokiej jakości kawy, w postaci oryginalnego włoskiego espresso, jak i wariacji na bazie espresso. W kawiarniach używana jest autorska mieszanka wysokogatunkowych arabik - najszlachetniejszych odmian kawy. Parzona z nich kawa jest wyjątkowo delikatna w smaku a jej aromat jest intensywny i niezwykle trwały. W menu znajdują się również herbaty, kawy mrożone, szejki owocowe, świeżo wyciskane soki, lody, desery lodowe, rurki ze świeżą bitą śmietaną oraz napoje orzeźwiające. Kawiarnie oferują również ciasta oraz zimne i ciepłe przekąski.

Wszystkie lokale są samoobsługowe i posiadają własne miejsca do siedzenia (stoliki, krzesła i skórzane kanapy).
Lokale są urządzone w nowoczesnym stylu, dominujące kolory to brązowy, beżowy, bordowy i pomarańczowy. 

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0                                Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”,udzieloną przez PFR SA.

Multiconcept - Wszelkie prawa zastrzeżone Realizacja: F-MEDIA